Phibrows Microblading

PhiBrows, kaş şeklinin yüz morfolojisi ve altın oranına göre hesaplandığı hiper-gerçekçi kaş çizimi olan manuel, yarı kalıcı bir tekniktir. Teknik, her yaş grubu için tasarlanmıştır yalnızca reşit olmayan bireylerin kaş sorunlarının düzeltilmesi için ebevyn onayı ve bilgisi gerekmektedir. Uygulamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için,ciltte egzema, seboreik dermatit, akne, sivilce veya kaş bölgesinde herhangi bir hasar olmamalıdır. Bu gibi durumlarda uygulamadan yedi gün önce, PhiTopic kremini kullanarak cilt işleme hazırlanır.

Phi Academy , Phibrows artisti için ilk önce temel bir eğitim verir , ardından uygulamalı eğitimlerle en güzel sonuçlar alınana dek eğitim vermeye devam eder.Bu eğitimlerden sonra 6 ay boyunca phi artistini tüm çalışmaları phi academy tarafından denetlenerek 11 aşama boyunca ustalık seviyesine geçmesi için değerlendirilir. Dünyada ki hiçbir kalıcı makyaj eğitimi phi academy de olduğu gibi uzun , sıkı ve denetimli bir programa sahip değildir.

Phibrows laboratuvarları , bilim insanları ve kimyagerleri ar-ge çalışmalarıyla dünyanın demir oksit oranı en düşük sağlığa en zararsız boyalarını ve metodlarını tasarlayıp geliştirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir