Accent Prime Bölgesel İncelme

Özellikle birçok kadının en önemli sorunları arasında yer alan bölgesel yağlar, sizleri olduğunuzdan daha kilolu göstermektedir. En fazla basen, bel ve bacak bölgelerinde görülen bu sorun, bu bölgelerin yağ depolamaya eğilimli olmasından ötürü ortaya çıkmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla bölgesel zayıflama yöntemleri arayan kadın veya erkekler, son nesil Accent Prime Bölgesel İncelme ile çözüme kavuşabilmektedir. Arzu edilen bölgede incelme meydana getirilmesine yardımcı olan bu tedavi yöntemi, Alma Laser adlı firma tarafından üretilmiştir.

Hareketsiz yaşam, stres, doğum veya yaşlanma sonucunda meydana gelen sorunları ortadan kaldırabileceğiniz ameliyatsız olarak vücut şekillendirme uygulaması Accent Prime, hem vücut şekillendirmeye hem de vücudunuzu sıkılaştırmanıza yardımcı olmaktadır. FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylıdır. Birden fazla yöntemi bir arada kullanabileceğiniz bu uygulama, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Vücudun kalça, basen, karın, bel ve sırt gibi daha birçok farklı bölgesinde kullanılabilen bu bölgesel incelme yöntemi, hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. 

Cilt yapınıza uygun olarak uyarlanan cihaz ile yaptırılan bu Accent Prime Bölgesel İncelme sonucunda daha sıkı bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildi donuk veya cansız göründüğünden dolayı şikayetçi olan herkes tarafından yaptırılabilecek olan bu uygulama, ortalama olarak 20 dakikada yaptırılabilmektedir. Kısa süre içerisinde etki göstermeye başlayan bu uygulama sonrasında kısa süreli olarak kızarıklık meydana gelebilmekte fakat bu etki birkaç saat içerisinde kendiliğinden geçmektedir. 

Accent Prime Avantajları

İyileşme sürecine gerek duyulmadan yaptırılabilen Accent Prime Bölgesel İncelme uygulaması, birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bu alanlar:

  • Vücut şekillendirmek
  • Vücut kontorunu düzenlemek
  • Bölgesel yağlanma
  • Selülit tedavisinde
  • Vücut sıkılaştırmada
  • Cilt kalitesini yükseltme
  • Yüz şekil düzenlemesi
  • Gıdı toparlama 

Farklı kullanım alanlar olan bu uygulama, estetik görünümünü korumak isteyen herkes tarafından rahatlıkla yaptırılabilmektedir. Spor veya diyet sonucunda ortadan kaldırmadığınız inatçı yağlanmalar için yaptırabileceğiniz bu uygulama, kişinin cilt tipine göre ayarlanabilmektedir. Ultrason ve radyofrekans kullanarak kolajen lifleri uyaran bu tedavi yöntemi, ortalama 4-6 seansta uygulanmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir